Zdrowe Plecy

40:00Katarzyna Kowal

Zdrowe plecy to pozycja obowiązkowa dla kobiet w ciąży, kiedy rosnący brzuszek powoduje zbyt duże napięcia w naszym kręgosłupie.

Nasze plecy nie są przygotowane na tak szybkie zmiany i dolegliwości bólowe w okolicach odcinka piersiowego czy lędźwiowego są bardzo popularne w ciąży.

Każde zajęcia to połączenie wzmacniania osłabionych partii i rozciągania tych przykurczonych.
Ćwiczenia wykonywane są w spokojnym i równym tempie.

Dostosowany do ciąży ruch poprawia krążenia co pomaga zredukować obrzęki ale także wpływa korzystnie na dziecko.
Wzmacniamy mięśnie pleców ale także ramion i nóg.

Systematyczne ćwiczenia gwarantują utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, wzmocnienie szkieletu mięśniowego i redukcję przykurczy mięśniowych. 

Intensywność

0%

Przygotuj

Mate

Trening na żywo dla klientów spoza platformy
Resuscytacja noworodka

Inne treningi dla Ciebie

2 komentarze. Zostaw komentarz

  • Monika Nawotczyńska
    21 września 2023 19:38

    Kasiu, bardzo dziękuję za pozytywną aurę jaką emanujesz 🙂 uwielbiam z Tobą treningi. Czasem jestem na siebie zła, że za mało jestem aktywna, ale Twoje słowa podnoszą mnie na duchu. Masz rację, lepsza jest każda aktywność aniżeli żadna i trzeba się cieszyć jak się mimo wszystko zmotywujemy :). Pozdrawiam!

  • Dziękuje za trening, jestem z Wami od 2 tygodni, ale juz się uzależniłam i jestem bardziej zmotywowana do treningu 🙂 Czasami włączę sobie bardziej aktywny trening, ale na codzień wystarczy mi ten o takiej intensywności, czuję się idealnie rozruszana 🙂 Dziękuję za Twoją energię 🙂

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.