FAQ

Dla kogo jest platforma Momama.pl?

Dla wszystkich kobiet w ciąży, które marzą o dobrym porodzie. Jeżeli jesteś w ciąży i planujesz poród naturalny lub masz wskazania do cesarskiego cięcia to ta platforma jest dla Ciebie.
Nasze materiały są dla kobiet w ciąży, które lubią konkrety i chcą dobrze przejść poród biorąc pod uwagę nie tylko moment samego porodu ale także chcą zadbać o zdrowie psychiczne, sprawność fizyczną i zdrowie swoje i dziecka również po porodzie.

Jeżeli wybierasz drogę na skróty lub cesarskie cięcie jest dla Ciebie jedynym słusznym porodem to ta platforma nie jest dla Ciebie.

Czy treningi są bezpieczne?

TAK! Kupując dowolny pakiet otrzymasz również do bazy prawie 100 treningów przygotowanych specjalnie pod kątem kobiet w ciąży, bezpiecznych na każdym jego etapie. Dzięki tym lekcjom przygotujesz swoje ciało do porodu, zniwelujesz ból pleców i inne dolegliwości ciążowe. Treningi możesz dobierać w zależności od tego jak się czujesz danego dnia (“Mam energię” lub “Na spokojnie”). 

Znajdziesz tu: Jogę, Taniec, Zdrowe Plecy, Wzmacnianie, Pilates jak również: techniki oddechowe, przygotowanie do porodu, ulga dla krocza czy bioder.

Spotkania na żywo

Dostęp do platformy to przede wszystkim zajęcia na żywo i spotkania z naszymi położnymi, na które możesz się zapisać aż 2 razy w tygodniu. Zajęcia odbywają się w środy i czwartki a ich powtórki są dla Was dostępne do następnego spotkania. Każde spotkanie to inny temat a szczegółowy harmonogram wraz z listą omawianych materiałów otrzymujesz na maila.

Na jakim etapie ciąży najlepiej dołączyć do platformy?

My zalecamy aby dołączyć kiedy ciąża jest potwierdzona.
Im wcześniej zaczniesz tym lepiej dla Ciebie. Mamy klientki nawet w 8 t.c.
Nasz treningi są bezpieczne od samego początku ciąży a szybszy dostęp do wiedzy ze szkoły rodzenia da Ci więcej czasu na podjęcie najlepszych decyzji.
Pamiętaj, my przygotowujemy nie tylko Twoje ciało ale i głowę. Zmianom w psychice trzeba dać trochę czasu i jeżeli już teraz masz obawy i lęki to nie czekaj do ostatniej chwili.

W razie utraty ciąży możesz zawiesić pakiet.

Jakich specjalistów znajdziesz na naszej platformie?

Do współpracy przy tworzeniu platformy momama.pl zaprosiliśmy 12 specjalistów z całej Polski. Więcej o każdym z nich poczytasz TUTAJ

Czy można dołączyć z innych krajów niż Polska?

Każda przyszła mama może do nas dołączyć niezależnie od miejsca na ziemi, jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu 🙂

Jakie są metody płatności?

Pakiet miesięczny (subskrypcja) – płatność tylko kartą ze względu na automatyczne odnawianie płatności. W każdej chwili możesz zrezygnować (nawet dzień przed końcem pakietu) i żadna opłata nie zostanie pobrana. Jeżeli zdecydujesz się zostać dłużej to na każdy kolejny miesiąc otrzymujesz aż 20% zniżki! Doceniamy lojalność naszych klientów.

Pakiet na 3 i 6 miesięcy również możesz zapłacić kartą lub skorzystać z opcji przelewów elektronicznych za pośrednictwem bramki płatniczej Przelewy24.

Jeżeli żadna dostępna metoda płatności nie sprawdza się u Ciebie, napisz do nas, zawsze możemy zrobić zwykły przelew i ręcznie nadać Ci dostępy:)
Tak jak obiecaliśmy, każda kobieta w ciąży może do nas dołączyć:)

Czy mogę zawiesić subskrypcję?

TAK. W każdej chwili możesz zrezygnować (nawet dzień przed końcem pakietu) i żadna opłata nie zostanie pobrana.