Aktywność jako klucz do sprawnego porodu.

To już tradycja, że sięgam do Waszych odpowiedzi z ankiet, które przeprowadziłam z Waszym udziałem w ostatnich tygodniach. Prawie wszystkie wypowiedzi wskazywały, że ból porodowy jest główną obawą, że boicie się, że poród nie będzie przebiegał sprawnie i dojdzie do komplikacji. Ból porodowy możesz skutecznie minimalizować.

Nie popełniaj błędu i przygotuj się do porodu już w trakcie ciąży. Unikniesz bądź znacznie zminimalizujesz ból, traumę i prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji okołoporodowych.
Jesteś tu pierwszy raz?

Zachęcam Cię do zapoznania się z poprzednimi materiałami nr 1 TUTAJ i 2 TUTAJ, w których omawiałam kolejno cesarskie cięcie i metody na ochronę krocza podczas porodu. Wszystkie te materiały stworzyłam z myślą o porodzie bez traumy.

Czy mogę pomóc sobie w porodzie?

Wszystko, co dzieje się z Twoim ciałem podczas porodu może powodować ból, począwszy od skurczy macicy, przez schodzenie dziecka do kanału rodnego, po napieranie główki na krocze. Ważne dla mnie jest, żebyś dowiedziała się, jak możesz pomóc sobie podczas kolejnych faz porodu. Jestem przekonana, że poniższe video pomoże Ci przeżyć poród bez traumy i bólu nie do zniesienia.

To, co cieszy mnie najbardziej, to ilość wiadomości, w których piszecie, że dzięki pozycjom wertykalnym udało Wam się urodzić sprawnie i ochroniłyście krocze. To dla mnie bardzo ważne, żebyście zapoznały się z tą wiedzą w trakcie ciąży i wykorzystały ją najlepiej jak to możliwe podczas porodu.

A teraz zapraszam Cię do obejrzenia video, na którym szczegółowo omawiam sprawdzone metody łagodzenia bólu porodowego.
To był tylko wstęp do naszych 2 godzinnych profesjonalnych BEZPŁATNYCH warsztatów  które odbędą się 24 listopada na których przygotujesz z nami swoje krocze, miednicę i ciało do porodu!
Po więcej szczegółów kliknij przycisk poniżej
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.