CZAS NA SZKOŁĘ… RODZENIA

METODY RADZENIA SOBIE Z BÓLEM PODCZAS PORODU.

Ból porodowy to element, który najbardziej paraliżuje kobiety w ciąży.

Po raz kolejny sięgam do Waszych odpowiedzi z ankiet, które przeprowadziłam z Waszym udziałem w ostatnich tygodniach. Prawie wszystkie wypowiedzi wskazywały, że ból porodowy jest główną obawą, że boicie się, że nie dacie rady i że nie będziecie miały na niego wpływu. Poród boli, bardziej lub mniej, ale jednak boli.

Obejrzyj poniższe video i zobacz, jakie metody są najbardziej rekomendowane przez nasze położne. Przede wszystkim są dostępne w każdym szpitalu i stosowane prawidłowo nie powodują skutków ubocznych.

Nie popełniaj błędu i przygotuj się do porodu już w trakcie ciąży. Unikniesz bądź znacznie zminimalizujesz ból, traumę i prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji okołoporodowych.

Jesteś tu pierwszy raz? Zachęcam Cię do zapoznania się z poprzednimi materiałami nr 1 KLIK i 2 KLIK, w których omawiałam kolejno komplikacje okołoporodowe i metody na ochronę krocza podczas porodu. Wszystkie te materiały stworzyłam z myślą o porodzie bez traumy.

Czy poród musi boleć?

Wszystko, co dzieje się z Twoim ciałem podczas porodu może powodować ból, począwszy od skurczy macicy, przez schodzenie dziecka do kanału rodnego, po napieranie główki na krocze. Ważne dla mnie jest, żebyś dowiedziała się, jak możesz pomóc sobie podczas kolejnych faz porodu. Jestem przekonana, że poniższe video pomoże Ci przeżyć poród bez traumy i bólu nie do zniesienia.

Statystyki pokazują, że aż 80% kobiet w ciąży obawia się porodu. Bardzo duża grupa z obawy przed przerastającym je bólem porodowym decyduje się na cesarskie cięcie bez konkretnych wskazań medycznych. A przecież cesarka to poważna operacja, która również powoduje ból i potrzebę rehabilitacji. Dlatego już teraz zachęcam Cię do zapoznania się z najlepszymi metodami przeciwbólowymi prosto z porodówki!

A teraz zapraszam Cię do obejrzenia video, na którym szczegółowo omawiam 7 sprawdzonych metod łagodzących ból porodowy.
To był tylko ułamek wiedzy jaką stworzyliśmy razem z 12 innymi specjalistami w ramach naszej szkole rodzenia!

Zapoznaj się z ofertą naszej szkoły rodzenia dzięki której zaskoczysz personel medyczny swoją wiedzą, przygotowaniem i opanowaniem!

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.